Кадр із відео

Ще один бойовик "ДНР" здався українським спецслужбам (відео)

  Чоловік повернувся на територію, підконтрольну Україні на умовах програми Служби безпеки України "На тебе чекають вдома".

  Ще один бойовик здався Службі безпеки України. Мешканець Донецької області перебував у складі так званої ДНР від грудня 2014. Він чергував на блокпостах сепаратистів, перевіряв документи та особисті речі громадян, повідомляють у прес-службі СБУ.

  Розчарувавшись в ідеях самопроголошеної республіки, чоловік вирішив скористатися програмою "На тебе чекають вдома" та здався українським спецслужбам. Тепер він чекає на звільнення від кримінальної відповідальності в установленому законом порядку.

  Як повідомляв 5.ua, бойовик "ДНР" розчарувався у "перспективах" та здався СБУ.

  У серпні СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів.

  Нагадаємо, частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

  Попередній матеріал
  На Рівненщині затримали чоловіка, який перевозив 22 кг бурштину
  Наступний матеріал
  Венеціанська комісія визнала український закон про декомунізацію занадто суворим