Ще одна місцева рада Луганщини визнала Росію країною-агресором

  У п’ятницю, 3 липня, відбулося позачергове засідання Марківської районної ради Луганської області, на якому Російську Федерацію було визнано країною-агресором.

  Про це повідомляє сайт очільника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля. Як повідомляє прес-служба, за відповідний проект рішення проголосували 18 депутатів ради, троє з яких — представники фракції КПУ, а 15 — позафракційні (в основному колишні "регіонали").

  Також відзначається, що всі присутні депутати (в тому числі й представники КПУ) підтримали і перейменування місцевої газети "Радянське слово" на "Вісті Марківщини".

  Нагадаємо, міський голова Харкова в черговий раз відмовився внесли до порядку денного питання про підтримку постанови Верховної Ради від 27 січня про звернення в європейські та світові інституції та національні парламенти про визнання Російської Федерації державою-агресором. Включити до порядку денного це питання запропонував позафракційний депутат Дмитро Маринін. Він сказв, що кілька разів письмово звертався з пропозицією про включення питання про визнання Росії країною-агресором, але "отримував відписки".

  Попередній матеріал
  ОБСЄ: у Широкиному бойовиків "ДНР" немає
  Наступний матеріал
  На Вінниччині упіймали на хабарі у $400 військового комісара