5.ua

Сепаратисти захопили горлівську міську раду

  У Горлівці сепаратисти штурмом захопили будівлю міської ради та проголосили новим головою міста голову людей, які називають себе "самооборона" Горлівки Олександра Сапунова.

  Згідно з повідомленням, група активістів вивела мера крізь натовп мітингувальників і повела проспектом Перемоги до стоянки автомобілів.

  Над будівлею ради встановлено прапор "Донецької національної республіки", повідомляє  міський портал "Горлівська мозаїка".

  Сепаратисти призначили на вівторок проведення позачергової сесії міської ради, вести яку буде названий ними міський голова.

  Раніше вони висловили недовіру меру Євгену Клепу, незважаючи на те, що він вийшов до них з георгіївською стрічкою. Сепаратисти в режимі голосування руками вирішили зняти мера з посади.

  Раніше повідомлялося, що в редакцію інтернет-видання Gorlovka.ua увірвались люди в масках та викрали головного редактора.

  Троє людей постраждали під час штурму сепаратистами міськвідділу міліції у Горлівці: двоє звернулися до лікарів із вогнепальними пораненнями, у одного чоловіка - розбита голова, повідомила прес-служба Донецької облдержадміністрації.

   

  Місцеві медіа також повідомляють, що над захопленим будівлею горлівської міліції та міськрадою вивісили прапори так званої "Донецької народної республіки".

  Попередній матеріал
  ЄС ввів санкції проти чотирьох українських корупціонерів
  Наступний матеріал
  Верховний Суд закрив "газову справу" Тимошенко
  Теги: