5.ua

Сепаратисти у Костянтинівці: огляд подій 29 квітня

  Російські диверсанти захопили ще одне місто. В Костянтинівці, що на Донеччині бойовики зайняли будівлю міськуправління міліції та мерію.


  Як повідомлялося, до приміщень увірвалися кілька десятків озброєних бойовиків. Згодом міськвідділ покинули. Зараз він працює у штатному режимі. А от міськарада й надалі в руках у бойовиків. Місцева міліція ніякого опору  озброєним екстремістам не чинила. Силовики так і не змогли пояснити, як сепаратистам вдалося безперешкодно проникнути до приміщення.

  У мерії ж розкольники почали активно обживатися. Більшість працівників відомства нині на роботу так і не потрапили. А командири сепаратистів дали наказ - створити у Костянтинівці народне ополчення. До нього записують просто біля будівлі міськради.

  Дехто з костянтинівців до неспокійної мерії приходить навіть із дітьми. Сепаратисти роздають георгіївські стрічки, а на всі усюди щосили лунає радянська музика.

  За усім зі сходів мерії спотерігають бойовики у балаклавах і з пов’язками самопроголошеної  Донецької народної республіки. Із журналістами не спілкуються. Лише перегукуються між собою через рації. Збираються залишатися у приміщенні щонайменше до 11 травня. Саме тоді вони вимагають проведення референдуму щодо статусу регіону.

  Серігй Барбу

  Попередній матеріал
  Боксер Усик залишається жити в Сімферополі і не змінюватиме громадянство
  Наступний матеріал
  Стан Кернеса тяжкий – хірург