фото korrespondent.net

Сепаратистська "агітація": виходьте на референдум – або спалимо завод

  В Авдіївці, Харцизьку та Горлівці озброєні люди вимагають від мешканців, які не голосували на псевдореферендумі, віддали голоси за свою "республіку", інакше терористи погрожують спалити заводи, на яких ті працюють.


  Про це "Українській правді" повідомило поінформоване джерело.

  ''Озброєні люди приїхали на завод з вимогою вивезти робітників на голосування. Власник відмовив. Тоді ті привезли урни прямо під завод, але люди не хочуть виходити. Люди з автоматами вимагають вивести людей на референдум. В іншому випадку погрожують спалити підприємства'', - зазначило джерело "Української правди".

  За даними співрозмовника, в Авдіївці на заводі знаходиться близько 100 осіб. Під підприємством – 6 осіб з автоматами, які приїхали на машинах з номерами ВАЗ 2109, АН 6911ЕА, "Ланос'' АН 2113 ЕА.

  Їх супроводжують ще близько 10 осіб, які знаходяться в машинах.

  Раніше повідомлялося, що в Авдіївці "референдум" не отримав підтримки місцевих мешканців. На дільницях в Авдіївці немає нікого, окрім озброєних бойовиків і "членів комісії.

  Як раніше зазначалось, радикально зупинити "референдумну" вакханалію у деяких районах змогли добровольчі батальйони з Дніпропетровщини.
  Попередній матеріал
  В Одеській області з військової частини втекли озброєні військовослужбовці
  Наступний матеріал
  Ізраїль оголосив частину Голанських висот закритою військовою зоною