фото Twitter / James Mates

Сепаратисти не послухались Путіна і не скасували "референдум"

  Сепаратисти на Сході не переноситимуть так званий "референдум" і планують його таки провести 11-го травня.


  Таке рішення ухвалила Рада самопроголошеної "Донецької народної республіки". Про це агенції "Интерфакс" заявив її співголова Мирослав Руденко. Окрім того, заколотники заявили про намір провести другий тур референдуму, на який хочуть винести питання про приєднання так званої "Донецької народної республіки" до Росії.

  Раніше він повідомив: так звана "самооборона Донбасу поки що не має наміру складати зброю.

  Аналогічне рішення ухвалила ще одна самозвана "Рада" – так званої "Луганської народної республіки".

  25 квітня донецькі заколотники затвердили запитання, яке хочуть виносити на незаконний референдум: "Чи підтримуєте ви акт про державну самостійність Донецької народної республіки?". 5-го травня аналогічний текст ухвалили і їхні поплічники на Луганщині: "Чи підтримуєте ви акт про державну самостійність Луганської народної республіки?"

  У разі ухвалення позитивного для себе рішення вони уже напланували об'єднати спочатку Донецьку і Луганську республіки, а потім долучити до них Харківську, Одеську і Миколаївську і назвати все це промосковське об’єднання "Новоросією".
  Нагадаємо, напередодні Президент Росії Володимир Путін закликав "прихильників федералізації" на Сході України перенести свій "референдум", який був намічений на 11 травня, щоб "створити необхідні умови для діалогу".

  Сьогодні ж Кремль дещо змінив позицію і щодо української влади, зокрема - пообіцяв визнання виборів президента лише у випадку припинення АТО. Про це заявив прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков.
  Попередній матеріал
  До Луганської області незаконно прорвався броньований джип Жириновського "Тигр"
  Наступний матеріал
  Путін: в Європі знову підіймає голову войовничий націоналізм