wikimedia.org

Семенченко просить Гелетея про негайну підмогу

  Командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко звернувся до міністра оборони Валерія Гелетея і командування АТО з проханням негайної підмоги батальйону. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.


  "Незважаючи на численні попередження про ситуацію, що складається в секторі Б, незважаючи на вчорашню і сьогоднішню інформацію про прорив танків з Сектора Д, а також кордону з РФ, з району Моспине, ситуація з присиланням додаткових підрозділ ЗСУ так і не вирішилася. Зараз необхідно негайно зупинити відхід того, що до цього прикривало нам тил, тобто ввірених вашому відомству частин з району Кутейніково-Старобешеве, повернути артилерію і нанести масований удар в цей район з обов'язковим використанням бронетехніки. Дані сили у вас є", - йдеться у зверненні.

  "У разі, якщо це не буде зроблено і ситуація посилюватиметься і далі, залишу за собою право трактувати бездіяльність керівництва ВСУ в найбільш негативному варіанті. Якщо треба - самі станьте з пістолетом на дорозі і тримайте ситуацію. Дійте врешті-решт", - наголосив Семенченко.
  Попередній матеріал
  Балтійські країни та Польща просять НАТО націлити систему ПРО проти Росії
  Наступний матеріал
  У Слов'янську виявили "лігво" терористів
  Loading...