Семенченко хоче створити третій добровольчий батальйон

  Підготовка батальйону "Донбас" до відправки на Схід нині вже у завершальній стадії. Підрозділ повністю сформований і набір до нього закритий. Командир частини Семен Семенченко задоволений новим поповненням. Каже – бійці майже готові до виконання бойових завдань і незабаром приєднаються до своїх побратимів, які нині перебувають у зоні АТО.


  Головна проблема війни на Сході – це бойові дії в умовах міста. Бійці батальйону "Донбас" відпрацьовують саме таку тактику.

  За підсумками кількох місяців антитерористичної операції на Донбасі в однойменному підрозділі зробили висновки, і нині відпрацьовують тактику поведінки в умовах, притаманних містам Східної України.

  Неподалік командири підрозділів батальйону розробляють стратегії ведення бою.

  До навчань залучені всі бійці підрозділу. Більше половини з них пройшли службу в українській та радянській армії.

  Командир батальйону Семен Семенченко добровольцями задоволений. Каже, МВС та армія мають відкрити більше вакансій для охочих захищати Батьківщину. За словами комбата, нині тривають перемови про створення третього батальйону Нацгвардії.

  "Розуміючи про те, скільки потрібно зараз сил на Донбасі – причому реальних, не тих, які втікають з постів, розповідаючи історії про те, що їх кадировці оточують, а патріотично налаштованих, для яких присяга не порожній звук – цих військ потрібно більше, і я сподіваюся, що зараз буде відправлятися ще один батальйон в Нацгвардію. Тому що у нас людей в два рази більше – і це тільки тих, які приїхали", – розповів Семен Семенченко.

  На сьогодні за кілька тижнів бійці "Донбасу" пройшли тактичну, фізичну та психологічну підготовку.

  Дмитро Мороз, Ян Доброносов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Укрзалізниця вивчає обставини подорожчання білетів з Криму
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині готуються приймати утікачів з Донбасу