СБУ за добу затримала 7 поплічників терористів

  Контррозвідка СБУ протягом попередньої доби затримала 7 зловмисників за скоєння диверсій, збору для терористів розвідданих та грабежу мирного населення Донбасу.

  "Поблизу м. Волноваха Донецької області співробітники української спецслужби затримали жителя Авдіївки, який з травня п.р. у складі незаконного збройного формування "Російська православна армія" брав участь у бойових діях проти мирного населення, зі зброєю в руках чергував на блокпостах, охороняв мінометні розрахунки терористів", - повідомила прес-служба відомства.

  Повідомляється також, що під м. Волноваха затримано кілька інформаторів терористів, один з яких у минулому військовий картограф, професійно знімав координати дислокації сил АТО, пересування української військової техніки в Донецькій області. Крім того, "картограф" створював інформаторську мережу, схиляючи до злочинної діяльності місцевих жителів.

  У м. Артемівськ оперативна група контррозвідки СБУ затримала громадянина України, 1953 р.н., - командира мінометного відділення на прізвисько "Дід".

  "Саме "Дід" займався підбором і вербуванням найманців в місцеві незаконних воєнізованих формувань. Після спецпідготовки сформовані бойовиком групи брали активну участь у складі бандформувань, здійснювали диверсії, збройні напади на місцевих жителів та українських воїнів. Одна з таких груп захопила приміщення Єнакіївської дитячої спеціалізованої школи-інтернату для дітей-сиріт з обмеженим зором. у школі бойовики влаштували свою базу - десятки дітей були принципово залишені без даху над головою", - зазначили у спецслужбі.

  У той же день контррозвідка СБУ затримала молодого чоловіка, 1981 р.н., який з травня п.р. розшукували правоохоронці за скоєння тяжкого злочину - незаконне позбавлення волі і викрадення людини.

  "У м. Костянтинівка СБУ затримала двох мародерів, які під виглядом співробітників патрульної служби - у військовій формі одягу, в масках, з автоматами в руках увірвалися в будинок місцевого жителя і, погрожуючи фізичною розправою, відібрали $10 тис. Затримані злодії передані в органи міліції ", - повідомили в СБУ.

  Попередній матеріал
  У Маріуполі підірвано залізничний міст, рух поїздів зупинено - "Оборона Маріуполя"
  Наступний матеріал
  Рада розпочинає своє засідання