СБУ пояснила закриття аеропортів загрозою ракетних атак з боку терористів

  Аеропорти у Запоріжжі, Харкові та Дніпропетровську були закриті через розгортання російськими терористами комплексів класу "земля-повітря". Таку інформацію Служба безпеки України отримала від одного з підрозділів Міністерства оборони.

  Речниця СБУ Олена Гітлянська заявила: "Так, було прийнято рішення здійснити упереджу вальні заходи на підставі отриманої інформації, що на території Донецької та Луганської області, які сьогодні підконтрольні бойовикам, розгортаються ракетні комплекси "земля-повітря", зокрема "Бук", "Панцир" та інші, максимальне враження яких цілі сягає 250 кілометрів".

  Заборона на польоти до Харкова, Дніпропетровська та Запоріжжя почала діяти ще минулого тижня. У Державній авіаційній службі повідомили, що закрили аеропорти з міркувань безпеки. Втім, від конкретніших пояснень про можливі загрози – як у Державіаслужбі, так і у вітчизняному Радбезі та Службі безпеки України – утрималися. Напередодні відновили роботу Харківський та Дніпропетровський аеропорти. Летовище Запоріжжя не працюватиме до суботи – 20-го грудня.

  Попередній матеріал
  Прем'єр Пакистану закликав покінчити з тероризмом в країні
  Наступний матеріал
  У англіканській церкві з'явилася перша жінка-єпископ
  Теги:

  Аеропорти Харкова й Дніпропетровська відновили роботу

  Бойовики обстрілюють аеропорт Донецька з будівлі православного монастиря

  Державіаслужба не компенсуватиме пасажирам втрати через форс-мажорне закриття летовищ

  Державіаслужба закрила Харків для "Аерофлоту"