СБУ документує всі злочини проти людяності, скоєні російськими окупантами – Наливайченко

Служба безпеки України документує усі факти злочинів проти людяності, скоєних на території України російсько-терористичними угрупуваннями.

Про таке в ефірі "5 каналу" повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко.

"Ми зараз документуємо всі ці злочини в рамках кримінального провадження, злочини проти людяності, які вчиняються на нашій території російськими військовими, терористами, яких підтримує, фінансує і постачає реактивну зброю Росія та криміналітет. Треба розуміти ситуацію в Донецькій та Луганській областях, криміналітет – це, власне, і рецидивісти-злочинці, і злигані з ними за десятки років до сьогоднішніх злочинів, колишні міліціонери, колишні співробітники інших правоохоронних органів, в тому числі і колишні есбеушники, все це надзвичайно небезпечна кримінальна суміш, яку російські військові використовують як щит. Вони вчиняють злочини, розстрілюють, за їхніми спинами працює російська артилерія, російські регулярні війська", – підкреслив він.

"У нас створена повна база даних всіх терористів і правопорушників, які вчиняють злочини у складі терористичної організації "ДНР". Всі їхні фотокартки: Сімферополь, Таганрог, інші міста і України, і Росії. Ці люди мають чітко розуміти, що ті, хто не вчинили злочин, мусять терміново зупинитись. А ті, що хоч раз зробили злочин проти людяності, вбили мирну українську людину – покарання їм не оминути", – наголосив очільник СБУ.

Попередній матеріал
США назвали проросійські заяви нової влади Греції запізнілими
Наступний матеріал
Комбат "Миротворця" підтримує повернення Воробйова до Генштабу ЗСУ

Заступник генсека ООН: Обстріл Маріуполя - воєнний злочин

Росія відправляє на Донбас кримінальних злочинців, пропонуючи їм альтернативу тюрмі – прес-центр АТО

Репортаж "5 каналу" з місця обстрілу у Маріуполі – наслідки злочину та свідчення тих, хто вижив

Рубан: Поводження бойовиків з українськими полоненими - військовий злочин