Знешкоджено угрупування, яке вербувало найманців для терористичних формувань на Сході

  Служба безпеки України знешкодила злочинне угрупування, яке вербувало найманців з мешканців Черкаської, Вінницької й Харківської областей та доправляло їх на Схід України для участі у бойових діях на боці  сепаратистів.


  Про це повідомляє прес-центр СБ України

  22 травня в Черкасах поблизу одного з ринків міста співробітники СБУ затримали 39-річного лідера сепаратиської організації "Черная сотня "Союз русского народа".

  Встановлено, що затриманий є одним з координаторів проекту створення на базі розрізнених терористичних груп, що діють на Сході України, так званої "Русской православной армии (РПА)" під керівництвом лідера незареєстрованої органзіції Дмитра Бойцова, який безпосередньо забезпечував фальсифікацію результатів псевдореферендуму 11 травня.

  Встановлено, що він особисто добирав бойовиків. Одну з таких сформованих груп він планував днями відправити до зони бойових дій з Харкова.

  Цього ж дня на території Полтавської області співробітники СБУ затримали його спільника - 29-річного безробітного, який підшуковував осіб, переважно з числа криміналітету, готових за гроші брати участь у незаконних збройних формуваннях та терористичних угрупованнях Донецької області. У ході обшуку в його помешкані вилучено зброю та військову камуфльовану форму.
  Попередній матеріал
  Індонезія та Філіппіни уклали мир після 20-річної територіальної спуперечки
  Наступний матеріал
  ЦВК: більше половини окружних виборчих комісій на Донбасі досі заблоковані