СБУ знешкодила диверсійно-розвідувальну групу "ДНР", до складу якої входили громадяни Росії

  Контррозвідка Служби безпеки України у взаємодії з військовослужбовцями Збройних сил України (ЗСУ) затримала диверсантів, які вчинили напад на один з блокпостів українських військових у Донецькій області.


  Про це у СБУ повідомили 19 листопада.

  Встановлено, що група  мала завдання провести розвідку блокпостів ЗСУ у Тельманівському  районі (Донецька область) та здійснити корегування вогню артилерії бойовиків. Крім того, група мала наказ захопити українського військовослужбовця та отримати елементи військової форми Збройних Сил України (шеврони, емблеми, погони).

  "До складу диверсійно-розвідувальної групи "1-ї Слов’янської бригади" так званої  "ДНР" входило два громадянина України, один з яких при собі мав посвідчення   "розвідника-наводчика в/ч 08801 міністерства оборони "ДНР". Також до її складу входило двоє громадян Російської Федерації – мешканці російських міст Вороніж та Липецьк. У ході бою з військовослужбовцями ЗСУ три бойовики отримали поранення різного роду важкості та були затримані. Один російський найманець загинув", - повідомили у Службі.

  Зараз тривають слідчо-оперативні дії за цими подіями.
  Попередній матеріал
  Захопленої зброї бойовикам "Ісламської держава" вистачить ще на два роки - ООН
  Наступний матеріал
  Яценюк закликав підписати коаліційну угоду, запропоновану "Блоком Порошенка"