YouTube

СБУ затримала шпигуна-працівника суду – він хотів стати головою "автоінспекції ЛНР"

  У Луганській області оперативна група СБУ затримала працівника одного з районних судів регіону, якого запідозрили у пособництві терористичній організації т. зв. "ЛНР".

  Про таке повідомив офіційний сайт СБУ.

  У Службі безпеки України кажуть, що зловмисник випитував у знайомих-правоохоронців інформацію про місця дислокації, особового складу та озброєння Збройних сил України. Отримані відомості він передавав двом ватажкам банд "ЛНР", які використовували її при плануванні нападів на українських військовиків та вчинення диверсій у мирних регіонах.

  Інформатор бойовиків здобував для них відомості про місцевих українських активістів, деталі проведення мобілізаційної компанії, а також відстежував та передавав до т.зв. "штабу ЛНР" інформацію про затриманих українськими правоохоронцями бойовиків.

  Співробітники спецслужби задокументували зустрічі зловмисника із "поліцаями" т. зв. "ЛНР", де обговорювалися злочинні плани захоплення адміністративних будівель та службового транспорту Державтоінспекції. Спільнику бойовиків обіцяли, що він очолить районну "автоінспекцію ЛНР".

  Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України, яка передбачає до 15 років ув’язнення. Його взято під варту.

  Попередній матеріал
  У разі провалу Мінських угод ЄС підготує нові санкції проти Росії - Хеммонд
  Наступний матеріал
  Президент обіцяє визволити з полону бойовиків 204 заручників

  СБУ затримала у Києві радикалів організації "Реванш"

  СБУ затримала двох провокаторів у Дніпропетровську

  На Харківщині СБУ знешкодила диверсійну групу, яку координувало ГРУ РФ

  СБУ контролює регіони, куди може поїхати Гіркін - Лубківський