СБУ затримала одного з ватажків "МГБ ДНР"

  За даними спецслужби, він спільно готував теракти у Маріуполі.

  Служба безпеки України затримала в Маріуполі Заступника командира одного з підрозділів терористичного угруповання "МГБ ДНР". Про це повідомив прес-центр СБУ. Спеціалізація цього керованого російськими спецслужбами незаконного збройного формування – вибухи у місцях масового скупчення людей, залякування населення, теракти проти представників української влади та військових.

  41-річний бойовик з червня 2014 року брав участь у збройному протистоянні на боці терористів, підшуковував спільників на підконтрольній Україні території, організовував ввезення зброї та вибухівки до Маріуполя. Мешканець Донецька був у безпосередньому підпорядкуванні "Іспанця" – другої особи в так званому "министерстве государственной безопасности ДНР".

  Також в районі проведення антитерористичної операції СБУ затримала бойовика терористичного формування "СВД Беркут", що брав участь у збройному конфлікті на сході України. Зловмисник зізнався, що пройшов військову підготовку у російських інструкторів і служив стрільцем у першій роті незаконного збройного формування. Бойовик охороняв центральне СІЗО Донецька, чергував на блокпості поблизу шахти Скочинського в Кіровському районі Донецька. Також терорист повідомив, що в складі угруповання також є громадяни Російської Федерації.

  Попередній матеріал
  У Румунії з'являться два нові об'єкти НАТО
  Наступний матеріал
  Столичний метрополітен розробив мобільний додаток для неповносправних