СБУ затримала найбільшу контрабанду продуктів від початку АТО

  Служба безпеки України спільно з Державною фіскальною службою, міліцією та прикордонниками провела спецоперацію, в результаті якої затримано найбільшу партію контрабанди продуктів з початку проведення антитерористичної операції - 700 тонн продуктів в 11 вагонах.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

  "На непідконтрольну Україні територію потягом намагалися переправити 700 тонн харчів. Вони були приховані в 11 вагонах під металургійним шлаком, який і зазначався в супровідних документах. Продукти призначалися для харчування бойовиків незаконних збройних формувань", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначають у СБУ, за даним фактом порушено кримінальну виробництво за ст. 258-5 (фінансування тероризму) КК України. Тривають оперативно-слідчі заходи, спрямовані на притягнення до відповідальності всіх організаторів каналу контрабанди.

  Нагадаємо, нещодавно СБУ спільно з Державною фіскальною службою викрила та зупинила схему ввезення контрабанди під виглядом гуманітарної допомоги. Товари продавались населенню за завищеними цінами, а кошти використовувались для фінансування терористів.

  Попередній матеріал
  Регламентний комітет ВР підтримав подання про арешт Клюєва
  Наступний матеріал
  Пріоритети парламенту в розгляді законопроектів дуже дивні – нардеп