СБУ затримала на Дніпропетровщині агітаторів-сепаратистів

  Служба безпеки України не допустила розповсюдження на території Дніпропетровської області друкованої продукції із закликами до посягання на територіальну цілісність і недоторканість України. Про це у прес-центрі СБУ повідомили 23 червня.


  Як зазначається, у Кривому Розі (Дніпропетровська область) співробітники СБУ 21 червня затримали п'ятьох місцевих жителів під час спроби розповсюдити на вулицях міста примірники газети сепаратистського спрямування "Новороссия".

  Як повідомили у СБУ, в ході подальших слідчих дій правоохоронці встановили організатора постачання друкованої продукції сепаратистського спрямування.

  Під час обшуку його помешкання виявлено та вилучено примірники газет, проросійські емблеми, брошури, видані  російською мовою "Памятка для бойцов, снайперов и коректировщиков огня при определении расстояния до цели", "Фортификация и действия на блок-посту", а також листівки із символікою терористичної організації "ДНР".

  "Слідчими УСБУ в Дніпропетровській області розпочато кримінальне провадження посягання на територіальну цілісність і недоторканість України - карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк", - підкреслено у повідомленні СБУ.
  Попередній матеріал
  У Вінниці проходять реабілітацію 17 поранених бійців АТО
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі поховали 27-річного загиблого в АТО