СБУ затримала київського міліціонера, який співпрацював із терористами

  Служба безпеки України затримала київського міліціонера, який спіпрацював з терористами і допомагав готувати замах на главу МВС Арсена Авакова. Про це повідомляє прес-центр СБУ.


  "9 липня ц.р. Служба безпеки України затримала громадянина України "М", відрядженого в зону АТО офіцера спецпідрозділу київської міліції, який своїми злочинними діями сприяв діяльності терористичної групи", - сказано в повідомленні.

  Встановлено, що міліціонер, під час перебування у червні-липні в зоні проведення АТО у Донецькій області, встановив контакт з керівником розвідувального підрозділу (позивні "Бонаква", "П'ятнадцятий", на даний час перебуває в Донецьку) терористичної групи під керівництвом Гіркіна-Стрєлкова і передавав бойовикам інформацію про плани керівництва сил АТО, дані про командирів, місця розташування, чисельність особового складу та озброєння батальйонів "Дніпро" та "Дніпро-2", місця розташування прихованих вогневих позицій ЗС України у Слов'янському районі та блок-постів сил АТО.

  ""М" заздалегідь поінформував бойовиків про прибуття 01.07.2014 р. у зону проведення АТО міністра внутрішніх справ України А.Авакова з метою підготовки терористами замаху на вказану посадову особу. Також "М" надав бойовикам інформацію про місце дислокації та систему охорони штабу АТО в Ізюмському районі Харківської області та запропонував терористам здійснити збройний напад на штаб", - розповіли в СБУ.

  "За попередньою оцінкою Штабу АТЦ при СБ України, передана "М" інформація підпадає під статті 1.1.4., 1.1.5., 1.1.6. та 1.1.7. Зводу відомостей, що становлять державну таємницю", - додали у відомстві.

  Попередній матеріал
  У Краматорську відновлено цілодобове водопостачання
  Наступний матеріал
  Парламентські вибори можуть відбутися 5 або 12 жовтня - Соболєв