Кадр із відео

СБУ затримала бойовика"ДНР", якого готували російські офіцери

Бойовик також входив до терористичного угруповання "Оплот".

Лейтенанта збройних сил терористичної організації "ДНР" затримала Служба безпеки України спільно з військовослужбовцями ЗСУ. Як повідомляють у прес-службі СБУ, терорист при собі мав зброю – автомат Калашникова з під ствольним гранатометом та пристрій нічного бачення.

"У 2014 році бойовик приєднався до сепаратистів. Він був членом терористичного угруповання "Оплот". За його словами, в таборі одночасно готували до 400-500 т. зв. "ополченців" (громадяни РФ та України), які потім брали участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях", - мовиться в повідомленні.

Зазначається, що затриманий двічі виїжджав до Росії, де пройшов спеціальну артилерійську підготовку під керівництвом кадрових офіцерів ЗС РФ на полігоні поблизу Ростова-на-Дону. Крім цього, затриманий окремо наголосив, що кадрові офіцери армії Російської Федерації є радниками при бойових угрупованнях терористів.

Нагадаємо, 18 грудня в СБУ повідомляли про ще одного бойовика "ДНР", який здався спецслужбовцям та повернувся на підконтрольну Україні територію.

Попередній матеріал
Українські пластуни передали Порошенку Вифлеємський вогонь миру
Наступний матеріал
Відсьогодні родичі загиблих на Євромайдані отримуватимуть пенсії