5.ua

СБУ затримала активного сепаратиста з "парламенту ЛНР"

  У Луганській області Служба безпеки України 12 серпня п.р. затримала громадянина України Коровіна Івана Петровича, 1956 р.н., який злочинно співробітничав з терористичною організацією "ЛНР" на посаді   члену так званого "парламенту ЛНР"  та представляв там конгломерат  трикутника "Рубіжне - Лисичанськ –Сєверодонецьк".
  Про це прес-центр СБУ повідомив журналістам 13 серпня.

  Зокрема повідомляється, що СБУ здобула докази протиправної діяльності громадянина Коровіна, пов’язані із його публічними закликами до повалення конституційного ладу України, які він висловлював у червні ц.р. під час проведення сесій міських рад м. Лисичанськ та м. Дружківка.

  "Після визволення силами АТО Сєверодонецька та Лисичанська  Коровін  з метою уникнення законного покарання перейшов на нелегальне становище та переховувався на території Кремінного району Луганської області, плануючи втечу до РФ. Утім, він і тоді не припинив протиправної діяльності та підтримував конспіративні зв’язки із терористами ЛНР", - зазначили у повідомленні СБУ.

  Повідомляється, що слідчим відділом УСБУ в Луганській області стосовно вказаного громадянина зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

  Раніше повідомлялось про затримання СБУ одного з постачальників  зброї для терористів на Донбасі.
  Попередній матеріал
  Екс-міністра оборони Єжеля звинуватили у знищенні забезпечення тилу
  Наступний матеріал
  АМКУ розслідує справу проти кількох автозаправних мереж
  Loading...