сбу
5.ua

СБУ затримала 4 інформаторів та коригувальників вогню терористів

  Служба безпеки затримала чотирьох громадян України, причетних до злочинної організації "ДНР".

  Поблизу м. Волноваха затримали місцевого мешканця – інформатора незаконного збройного формування "Оплот" т.зв. "ДНР" на прізвисько "Мойдодир", про це повідомляє прес-служби СБУ. 

  Він збирав інформацію про місця дислокації, переміщення українських вояків, військової техніки, розташування блокпостів українських військових. Зібрані відомості "Мойдодир" передавав телефоном особисто ватажку однієї з бригад бандформування "Тіхону".

  Поблизу м. Красноармійськ співробітники СБУ затримали двох інформаторів та коригувальників вогню терористів, які за власною ініціативою збирали дані про підрозділи ЗСУ в районі населених пунктів Очеретине та Тоненьке.

  В Одеській області співробітники військової контррозвідки затримали громадянина України – активного учасника терористичної діяльності на прізвисько "Філософ".

  Бойовик у квітні минулого року вступив до незаконного військового формування терористичної організації "ДНР", зі зброєю в руках чергував на блокпосту поблизу м. Костянтинівка, брав участь у нападах на державні установи та вбивствах мирних громадян.

  Аби уникнути покарання за вчинені злочини "Філософ" втік та переховувався на Одещині.

  Так, вчора СБУ повідомляла про ліквідацію контррозвідкою СБУ російського терористичного угрупування у кількості 10 осіб, які безпосередньо брали участь в обстрілі житлових районів Маріуполя. 

  Попередній матеріал
  Верховна Рада проголосувала за зняття депутатської і суддівської недоторканності
  Наступний матеріал
  Керрі прилетів до Києва

  На Донбасі знаходиться до 9 тисяч військових РФ - Порошенко

  Перший етап Податкової реформи був здійснений задля отримання якомога більшої кількості стягнень - експерт

  "Це великий день! Ми проголосуємо я не знаю за що!" – Рабинович

  Українські бійці за добу знищили 190 терористів - штаб