СБУ затримала 10 бойовиків з банди терориста "Алтая", які обстрілювали Логвинове

  Контррозвідка СБУ затримала десятьох бойовиків так званої "ДНР", які брали участь у терористичній діяльності в районі міста Дебальцеве.

  Як повідомляє прес-центр Служби безпеки України, усі затримані бойовики - мешканці міст Єнакієве та Макіївка.

  "До терористів чоловіки потрапили у листопаді 2014 року після затримання їх місцевою "комендатурою", яка дбала про залучення безкоштовної робочої сили. У тих, хто "попався", забирали документи та відправляли на будівництво блокпостів, риття окопів, розвантаження будівельних матеріалів", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначають, з грудня минулого року, після відповідного вишколу, бойовиків поставили охороняти блокпост "Жданівка". Проте, коли бандформування терористів почали нести втрати у ході боїв з силами АТО, всю групу бойовиків з блокпосту терміново зарахували до "моторизованої бригади" ватажка на прізвисько "Алтай".

  За слів затриманих, у складі цього незаконного воєнізованого формування вони брали участь в обстрілі селища Логвинове Артемівського району Донецької області. За це терористи "ЛНР" обіцяли заплатити чоловікам по 3-4 тис. грн.

  Наразі тривають оперативно-слідчі дії, встановлюються інші факти причетності затриманих до діяльності бандформувань терористичних організацій.

  Попередній матеріал
  Меркель: пункт Мінських домовленостей про припинення вогню виконується повільно
  Наступний матеріал
  25 бійців 128-ї гірсько-піхотної бригади повернулися з передової до Вінниці

  На Харківщині СБУ затримала двох братів-бойовиків, що пройшли підготовку у Ростові-на-Дону

  СБУ затримала двох російських журналістів за антиукраїнську пропаганду

  На Луганщині затримали інформатора бойовиків, який передавав дані про сили АТО через соцмережі

  У Маріуполі СБУ затримала бойовика на прізвисько "Старий"