СБУ
5.ua

СБУ заочно оголосила про підозру бойовикам так званої "ДНР"

  СБУ заочно оголосила про підозру трьом мешканцям Житомирщини – бойовикам так званої "ДНР".

  Трьом мешканцям Житомирщини, які воюють на боці терористів "ДНР", заочно оголошено про підозру. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  Співробітники СБУ провели санкціоновані обшуки за місцем їх проживання. Вилучено предмети і документи, що підтверджують їхню провину, а також наркотики та більш ніж 45 кг бурштину.

  Пройшовши вишкіл у центрах підготовки на тимчасово окупованій території України, двоє жителів Житомирщини (батько й син) наприкінці весни 2014 року за власною ініціативою вступили до терористичного угруповання. Вони брали участь у бойових діях на боці бойовиків, дослужившись до командира та заступника командира одного з терористичних угруповань "ДНР". Документально підтверджено безпосереднє керівництво одного із них обстрілами позицій сил АТО, у тому числі в Донецькому аеропорту. Крім того, вони займалися вербуванням бойовиків.

  Інший мешканець Житомирщини ще минулого року брав безпосередню участь у блокуванні та захопленні військових частин, адміністративних будівель правоохоронних структур і органів державної влади в Донецькій області.

  Наразі зловмисникам заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочинів. Вирішується питання щодо накладення арешту на рухоме та нерухоме майно, що належить підозрюваним на праві власності.

  Попередній матеріал
  На Чернігівщині СБУ упіймала на хабарі уповноваженого карного розшуку міліції
  Наступний матеріал
  "Свобода" поскаржилась на Авакова Шокіну