5.ua

СБУ заявила про масштабне протистояння з озброєними диверсантами із сусідньої країни

  Провокації, які відбуваються у східних областях, готувалися протягом останніх кількох років за участі іноземних спецслужб та на кошти, вкрадені з українського бюджету, у тих же шахтарів Донбасу. Про це ввечері 13 квітня заявив журналістам голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

  "У багатьох східних областях діють і вже не ховаються диверсійні групи, які були створені протягом останніх років. Вони створювалися підпільно, глибоко законспіровано, і по суті є незаконними озброєними угрупованнями, які тероризують мирне населення", - заявив Наливайченко.

  "Це наша спільна загроза, загроза нашим дітям, нашому мирному життю. Оголошена масштабна антитерористична операція спрямована проти терору мирного населення спецслужбами сусідньої країни та озброєними провокаторами. Найбільш небезпечні точки, у разі застосування зброї, будуть нейтралізовані. Засобів і сил у правоохоронців достатньо", - сказав голова СБУ.

  При цьому він наголосив - будь-яка операція неможлива без розуміння людьми, які живуть на землі, що на часі відійти від збройних заколотників: "Не брати участі і не вірити брехні про те, що озброєні незаконні формування можуть змінити на краще життя простого луганчанина чи донеччанина. Маємо повернутися з війни до мирного життя".

  Попередній матеріал
  Карл Більдт натякнув, що Україні необхідно зробити все можливе для відновлення порядку
  Наступний матеріал
  Тисячі киян висаджували дерева минулої неділі