СБУ викрила у Краматорську "конвертаційний" центр із обігом у понад 50 млн грн

  Співробітники Служби безпеки України викрили "конвертаційний" центр із загальним обігом у понад 50 млн грн у Краматорську.

  Компанія обслуговувала підприємства, які співпрацювали з компаніями, що зареєстровані на тимчасово окупованих територіях.

  Під час обшуків офісів конвертцентру та помешканнях його організаторів знайшли 12 печаток, рахунки та реквізити фіктивних фірм, фіктивну господарсько-фінансову документацію та статути підприємств. На рахунки цих компаній наклали арешт.

  Крім того, правоохоронні органи виявили два пістолети та набої різних калібрів. Наразі перевіряється причетність зловмисників до фінансування терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР".

  Нагадаємо, нещодавно податкова міліція Донецької області припинила діяльність "конвертаційного" центру із обігом у 230 млн грн. Правоохоронці викрили злочинну організацію, яка у 2014-2015 роках надала послуги підприємствам, переважно – зернотрейдерам Донецької, Харківської, Миколаївської, Запорізької областей, із пособництва в ухиленні від сплати податків.

  Попередній матеріал
  Президент і прем'єр поклали квіти до пам'ятника творцю першої української Конституції
  Наступний матеріал
  Вплив влади на судову гілку в Україні потрібно звести до мінімуму – Мусіяка