5.ua

СБУ викрила на Дніпропетровщині диверсантів, які планували отруїти військових

  Служба безпеки України знешкодила проросійську радикальну підпільну організацію, яка готувала диверсії та терористичні акти на Дніпропетровщині, повідомили 23 травня в Управлінні СБУ України в області.

   
  "СБУ затримала п’ятьох активістів незареєстрованої організації "Слов’янське братство України", які з метою дестабілізації ситуації в регіоні планували знищувати об’єкти життєво важливої інфраструктури, зокрема, збиралися підірвати міст через річку Вовча для перешкоджання пересуванню армійських підрозділів", – мовиться в повідомленні.
   
  Крім того, за даними СБУ, встановлено, що вони готувалися труїти українських військовослужбовців на блокпостах з боку Донецької області для відкриття "коридору" для озброєних бойовиків.
   
  Під час санкціонованих обшуків у затриманих вилучено вибухові речовини. Вилучено також три одиниці вогнепальної зброї з набоями, проросійську сепаратистську літературу, символіку "Донецької народної республіки", "георгіївські стрічки", комп’ютерну техніку та матеріали, що свідчать про протиправну діяльність, повідомляє СБУ.
  Попередній матеріал
  У Київ планують закупити львівські трамваї з низькою підлогою
  Наступний матеріал
  Прокуратура оголосила "війну" незаконним МАФам в центрі Києва