СБУ news.bigmir.net

СБУ викрила фінансування сепаратизму однією з великих торговельних мереж

  На Харківщині Служба безпеки України викрила факти фінансування терористів "ДНР" та "ЛНР" однією з великих українських торговельних мереж.

  Посадовці організації співпрацювали з підприємствами, які не пройшли перереєстрацію в Україні, і були розташовані на території тимчасово не підконтрольній українській владі. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  За даними правоохоронців, продукція торговельної мережі постачалася незаконно, поза межами встановлених пунктів пропуску, та частково використовувалася для ремонту і комплектування військової бронетехніки терористів. Частину своїх прибутків керівництво мережі систематично віддавало терористичним організаціям "ДНР" та "ЛНР".

  У рамках розпочатого слідчим Управлінням СБУ в Харківській області провадження за ч. 2 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону) КК України у харківській філії торговельної мережі проведено обшук. Правоохоронці вилучили у зловмисників численні документальні докази, що підтверджують фінансування терористів. Оперативно-слідчі дії тривають.

  Нагадаємо, 10 вересня 2015 року СБУ перекрила ще один канал зв'язку терористів "ДНР" та "ЛНР" з російськими "кураторами" і заблокувала незаконну роботу програмно-апаратного телекомунікаційного комплексу, що працював у Дніпропетровську та Дніпродзержинську.

  Попередній матеріал
  Європейська комісія налаштована й надалі надавати підтримку Україні - Єврокомісар
  Наступний матеріал
  На Луганщині судитимуть так званого "міністра ЛНР"