sbu.gov.ua

СБУ встановила причетність російської розвідки до постачання зброї на Донбас

  Контррозвідка Служби безпеки України встановила причетність кадрового співробітника ГРУ ГШ ЗС РФ, громадянина РФ Травкіна Валерія Юрійовича, до постачання зброї з Росії для терористів на Донбасі. Про це повідомляє Служба безпеки України.

   
  "Травкін В.Ю. разом зі своїм поплічником з ГРУ ГШ ЗС РФ на прізвисько "Грек" організовував постачання з Ростовської області Росії важкого озброєння, використовуючи для цього так звані "коридори" на українсько-російському кордоні", - сказано в повідомленні.

  Також СБУ встановила, що співробітник ГРУ, маючи досвід бойових дій у Чечні, готував бойовиків для поповнення терористичних організацій у Луганській області.

  "Службою безпеки з'ясовано, що співробітник іноземної розвідки був одним з організаторів координаційного засідання ватажків терористичних бандформувань "ДНР" та "ЛНР", яке проходило 24 червня у м. Ростов-на-Дону за участю керівництва спецслужб та урядовців РФ. На цьому засіданні російська сторона закликала до повного підпорядкування терористів, бойовиків та найманців, що орудують на сході України, безпосередньо Міністерству оборони РФ", - повідомили у Службі безпеки України.
  Попередній матеріал
  США стали найбільшим виробником нафти у світі у першому півріччі 2014 року
  Наступний матеріал
  До фінансування терористів на Донбасі причетний екс-помічник колишнього міністра оборони - СБУ
  Loading...