СБУ news.bigmir.net

СБУ відреагувала на звіт Amnesty International: В Україні не утримується жодних полонених

  Правозахисна організація Amnesty International оприлюднила звіт про застосування сторонами конфлікту на Сході України катувань до полонених. Служба безпеки України закликала організацію до діалогу, підкресливши, що в Україні не утримується жодних полонених.

  За опублікованими у звіті Amnesty International даними, факти жорстокого поводження були зафіксовані з боку обох сторін протистояння на Сході України, а також співробітників СБУ. Правозахисники опитали 33 колишніх полонених - 17 утримували терористи, 16 - бійці АТО.

  СБУ на своєму сайті опублікувала заяву про те, що ні у службі, ні в Україні не утримується жодних полонених. "СБУ затримує осіб, які підозрюються у посяганні на основи державної безпеки, вчинення дій, направлених на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, терористичній діяльності, вчиненні інших правопорушень. За рішенням суду СБУ застосовує до них міру запобіжного заходу – тримання під вартою", - говориться в заяві.

  Служба безпеки підкреслила, що з повагою ставиться до думки міжнародних експертів і тому готова спільно з військовою прокуратурою провести належне розслідування по кожному випадку, згаданому у звіті міжнародної організації з метою з’ясування всіх обставин та встановлення істини. Служба також запропонувала провести зустріч з представниками Amnesty International.

  Попередній матеріал
  Президент: Ангела Меркель бачить чіткі перспективи введення безвізового режиму для України
  Наступний матеріал
  В Нацбанку корупції немає - Гонтарева

  СБУ оприлюднила чергові докази присутності військ Росії на Донбасі (подробиці)

  За останній час на Донбасі побувало щонайменше 800 російських ГРУшників – СБУ

  В СБУ показали зброю з російським маркуванням

  СБУ: дружина одного з полонених диверсантів РФ також працює в ГРУ ЗС Росії (фото)