5.ua

СБУ відкрила справу проти Кисельова за підозрою у фінансуванні тероризму

  Служба безпеки України почала розслідування кримінального провадження щодо російського журналіста Дмитра Кисельова за статтею "фінансуваннятероризму"вУкраїні.

  Як заявив на брифінгу в п'ятницю голова СБУ Валентин Наливайченко, сьогодні "організатори та фінансисти тероризму в Україні не тільки стають підозрюваними але щодо них і проводиться розслідування за статтею" фінансування тероризму, сприяння терористичній діяльності". Наливайченко зазначив, що мова йде, зокрема, про російського журналіста Кисельова, передає "Интерфакс-Украина".

  За словами голови СБУ, фінансування сепаратизму і тероризму в Україні здійснюється за допомогою і російських банківських установ, і колишніх українських посадових осіб, в тому числі з Міністерства оборони.

  "Третя складова, яка нами задокументована, - це в тому числі через Міжнародний інститут преси, очолюваний паном Кисельовим, який так підступно й нахабно коментує і перекручує інформаційну ситуацію в Україні, у тому числі через цей інститут. Через цей інститут йде фінансування сепаратистських організацій" , - цитує агентство Наливайченка.

  Попередній матеріал
  У Єрусалимі похоронна процесія палестинців побилась з поліцією
  Наступний матеріал
  З початку АТО на Донбасі від терористів звільнено 17 населених пунктів - Міноборони
  Теги:
  Loading...