СБУ: терористами під Дебальцевим керує російський генерал

  У Службі безпеки України трактують знущання генерала російських збройних сил над українськими військовослужбовцями, як воєнний злочин і порушення усіх норм міжнародного права.

  Таку заяву оприлюднив на своїй сторінці у Facebook радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

  Він також зазначив: "Російський генералітет уже неприховано і зухвало командує бойовиками і знущається над нашими військовими, цинічно ігноруючи та порушуючи домовленості та використовуючи перемир'я для продовження бойових дій і захоплення українських військових".

  Зі слів посадовця, кремлівський режим жодних пояснень із цього питання не дає і ніколи не дасть: "Росія ж, за твердженнями московитів, не воює в Україні..."

  Нагадаємо, 17 лютого в Інтернеті з’явився відеозапис, на якій терорист Віталій Кисельов, який представився "полковником, заступником командувача народної міліції ЛНР" розповідає про полонення у Дебальцевому українських силовиків.

  Протягом усього ролика поруч з Кисельовим стоїть чоловік 55-60 років, який іноді перебиває терориста і розповідає про свої перемовини із заблокованими українськими бійцями. Кисельов періодично поглядає на означеного персонажа, немов питаючи, чи не ляпнув він чогось зайвого.

  Цього неназваного чоловіка низка ЗМІ, а тепер і СБУ ідентифікували, як діючого заступника командувача сухопутних військ збройних сил РФ генерал-лейтенанта Алєксандра Лєнцова. Додаткового цинізму ситуації додає той факт, що він, окрім командування путінськими військами і терористами, певний час входив до Спільної українсько-російської групи військових з дотримання режиму припинення вогню на Донбасі.

  Журналісти російської "Новой газеты" звернулись до так званого "прес-центру глави ЛНР" з проханням допомогти ідентифікувати чоловіка, схожого на генерала Лєнцова, але у відповідь отримали таке: "Нажаль, вдалось вияснити тількийого позивний – "Юстас"".   

  Попередній матеріал
  Квіташвілі: в Україні немає повноцінної медичної статистики
  Наступний матеріал
  Командир "Жіночої сотні" Майдану: Без маршу 18 лютого не можна було обійтися

  Росія, як агресор, не може і не буде брати участі в миротворчій місії в Україні - Порошенко

  Британські журналісти створили карту переміщення військової техніки РФ в Україні

  Пайєтт опублікував фото російської системи ППО під Дебальцевим

  Британія надала докази присутності російських військ в Україні