5.ua

СБУ призупиняє активні дії антитерористичної операції на Великдень

  Служба безпеки призупиняє активну фазу антитерористичної операції у зв’язку із Пасхальними святами та домовленостями дипломатів у Женеві. Про це 18 квітня повідомила на брифінгу в Антитерористичному центрі речник СБУ Марина Остапенко.

  "Антитерористична операція триває. Скільки вона триватиме – залежить від того, чи підуть із нашої території терористи. Але у зв’язку з Пасхальними святами і женевськими домовленостями на цей час вона не є в активній фазі", - зазначила вона.

  Крім того, Остапенко додала, що штаб антитерористичної операції продовжує роботу з планування дій спецпризнченців.

  "Зараз основні зусилля спрямовано на те, щоб забезпечити периметр безпеки навколо озброєних сепаратистів з метою уникнення жертв серед мирного населення", - наголосила вона.

  Нагадаємо, в Україні оголошено про початок широкомасштабної антитерористичної операції за участю Збройних сил. У неділю в.о. президента Олександр Турчинов підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо проведення в країні антитерористичної спецоперації, яке не розголошується. Військовослужбовці Збройних сил України приведені в повну бойову готовність.

  Попередній матеріал
  Уряд готовий на "податковий компроміс"
  Наступний матеріал
  Астрономи відкрили найбільш схожу на Землю планету