Фото mvs.gov.ua

СБУ: Понад 20 тис колишніх правоохоронців висловили бажання повернутися на службу

  Понад двадцять тисяч колишніх правоохоронців протягом останніх днів висловили бажання повернутися на службу заради збереження територіальної цілісності України та її незалежності.


  Про це розповів на зустрічі з ветеранами Центру спеціальних операцій перший заступник голови СБУ генерал-лейтенант  Василь Крутов, повідомляє прес-центр СБУ.

  Він наголосив, що "для протистояння професійним найманцям іноземної держави, які мають багаторічний бойовий досвід і у яких відсутні моральні гальма, необхідне повне задіяння  усіх людських та матеріальних ресурсів".

  Віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема висловив вдячність українському народу, який з розумінням поставився до тимчасового скорочення низки соціальних програм задля технічного переоснащення  і підтримки Збройних Сил та силовиків, що протистоять  безпековим загрозам та військовій агресії. "Досвід ветеранів-спецпризначенців зміцнить бойовий дух підрозділів і відсіч ворогу буде рішучою та професійною", -зазначив Ярема.

  Офіцери-резервісти служитимуть за контрактом. Крутов підкреслив, що знайдуться справи й для тих, кому особисто стати до зброї не дозволить вік чи здоров’я: "У бойовому братерстві та готовності служити Вітчизні є великий потенціал спільної перемоги".
  Попередній матеріал
  Внаслідок аварії на шахті в Туреччині сотні людей заблоковані під землею
  Наступний матеріал
  Махніцький: Повернення викрадених активів – одне з найважливіших завдань для правоохоронців