СБУ пояснила недавні мітинги в Донецьку: терористи перестали виплачувати пенсії

  У терористів "ДНР" немає грошей для пенсіонерів, через що СБУ фіксує зростання соціальної напруги на окупованих територіях.

  Служба безпеки України отримала інформацію про погіршення стану виплат пенсій тим громадянам, які добровільно стали на облік у "пенсійний фонд" терористів. Про таке сьогодні інформує прес-центр СБ України.

  За даними спецслужби, за квітень-травень пенсії виплачено лише за рахунок коштів, що надійшли на підтримку терористичних утворень на окупованій території від їхніх зверхників з Російської Федерації. Загальну суму цих коштів у СБУ оцінюють, як близько 4,3 мільярда російських рублів. Однак через затримку Кремлем так званих "російських грошових траншів" у бюджеті терористів "ДНР" зараз немає коштів на виплати пенсіонерам за червень – це майже 1,9 млрд. рублів.

  Такий стан негативно впливає на соціально-політичну ситуацію в регіоні, внаслідок чого фіксуються непоодинокі випадки стихійних акцій протесту, зазначають у спецсліжбі. Нагадаємо, у середині червня в Донецьку відбувся стихійний мітинг, після якого каральні органи терористів почали розшук протестувальників для розправи з ними.

   

  Попередній матеріал
  29-річний британець ініціював збір коштів в Інтернеті на відновлення економіки Греції
  Наступний матеріал
  Слідчі дії щодо одіозних суддів не відповідали законним вимогам – Козаченко