5.ua

СБУ підтверджує: сепаратисти не виконують Женевських домовленостей

  Сепаратисти на сході України продовжують утримувати заручників та не звільняють адмінбудівлі – відповідно, умови Женевських угод не виконуються. Таке заявили в Антитерористичному центрі при СБУ.

  За словами Марини Остапенко, активна фаза антитерористичної операції призупинена через Женевські угоди. Зараз в СБУ вирішують, яким чином стабілізувати ситуацію на сході України. Насамперед ідеться про Слов’янськ. Його представники Служби безпеки вважають найгарячішим і кажуть, що мешканці міста почувають себе у небезпеці. У Слов’янську, за словами Марини Остапенко, досі захопленими залишаються журналісти та міліціонер. Сепаратисти, тим часом, їздять містом на автомобілях МВС. Крім того, в СБУ наголошують: готові передати до ОБСЄ докази того, що до сепаратистського руху на Сході країни причетні російські спецслужби.

  За словами речниці, на сьогоднішній день головна увага керівників операції зосереджена на забезпеченні периметру безпеки навколо регіонів, де здійснюється насильство, щоб можлива ескалація конфлікту не перейшла на інші області України. Також спецслужба надає усю можливу допомогу місії ОБСЄ, яка зосереджена на зниженні градусу конфлікту.

  Попередній матеріал
  Медведєв обурений санкціями і хоче "показати зуби" СОТ
  Наступний матеріал
  Прикордонники можуть облаштувати стаціонарні пости на кордоні з Кримом