СБУ оприлюднила інформацію про центри підготовки диверсантів у Росії

  Представники Служби безпеки України  продовжують фіксувати вербовку українців з боку російських спецслужб та підготовку ними диверсантів для направлення їх в Україну.  Про таке повідомили у прес-центрі СБУ.


  "Українська держава вимагає від російської сторони негайно припинити підтримку терористів, закрити пункти вербовки, табори для підготовки найманців, припинити вербування громадян України та вивести раніше направлені в Україну диверсійно-розвідувальні групи" – заявив на брифінгу заступник Голови Служби безпеки України Віктор Ягун.

  Згідно з його повідомленням, Службою безпеки України отримано та оприлюднені беззаперечні докази про функціонування на території Російської Федерації центрів вербування найманців та диверсантів для дестабілізації ситуації і  підтримки терористів в Україні.

  Здобуто дані про наявність на території Росії, зокрема у Пскові, Таганрозі, м. Шахти Ростовській області, с. Молькіно Краснодарського краю та в Московській області центрів підготовки диверсійних груп для вчинення терористичних актів та диверсій, збройних нападів на українських військовослужбовців і мирне населення.

  Задокументовані факти свідчать, що саме звідти злочинці направляються в Україну з отриманими від російських кураторів завданнями.

  Використовуються соціальні мережі, де розміщується контактна інформація – номери телефонів, імена контактерів, адреси електронної пошти, маршрути до місць розташування таборів.

  Вербування т.зв. "добровольців" здійснюється головним чином на матеріальній основі за грошову винагороду. "Погоджуються лише люди без принципів", - наголосив Віктор Ягун.
  Попередній матеріал
  У Києві ДАІ проводить спецоперацію
  Наступний матеріал
  Програму українського кінофестивалю "Відкрита ніч" транслювали одночасно у 23 містах