СБУ_докази
5.ua

СБУ оприлюднила чергові докази присутності військ Росії на Донбасі (подробиці)

Російські спецпризначенці ГРУ на окупованих районах Донбасу щонайменше від квітня. Мали щонайменше 4 ротації. Кордон перетинали на очах у російських прикордонників. В Україні - дислокувалися в Луганську. Зараз українська контрозвідка має прізвища  усіх російських вояків з цієї бригади.

Служба безпеки оприлюднює чергову порцію фотографій спецпризначенців ГРУ Російської Федерації, які воювали на території України. Це, до речі, та сама бригада, двоє військовослужбовців з якої зараз знаходяться у київській лікарні.

В Україні бригада перебувала більше року. Це їхній командир. А це місце дислокації підрозділу у Луганську. Але нині бригади там уже немає.

"В терміновому порядку їх було вивезено на територію Російської Федерації з тією метою, щоб унеможливити їх ідентифікацію на території України.  Це не означає, що завтра вони не отримають наказу і не повернуться на територію України", - зазначив керівник інформаційного департаменту контррозвідки СБУ Віталій Найда.

Підрозділ 3-ї бригади - не єдиний. Є іще 60 прізвищ російських військових, які воюють в Україні. А в Росії отримують відзнаки за війну. Фотодоказ цього - нагородні листи двох майорів за успішну операцію в Україні.

Підрозділ, двох військових з якого затримали, мав чіткі задачі: знищувати сили АТО, мінувати території і встановлювати фугаси.

"Кінцева мета - це захоплення міста Щастя. Це останній наказ, яка отримала група Єрофеєва", - заявив Віталій Найда.

Два затриманих російських військових - і досі у лікарні. Консул Росії до них ще не приходив. Капітан Єрофеєв уже не раз телефонував рідним. Дружина іншого затриманого Сергія Александрова - на дзвінки не відповідає. Але роздає інтерв'ю і каже, що її чоловік звільнився зі Збройних Сил Росії. І взагалі - вона не знала, що він в Україні.

Після одужання двох російських військових судитимуть. За створення терористичної групи і вбивство українського військового.

Більше – в сюжеті "5 каналу", Анна Мірошниченко, Сергій Клименко

Попередній матеріал
Курс гривні на міжбанку зміцнився до 20,6 за долар
Наступний матеріал
Терористи продовжували весь день вести вогонь на найголовніших напрямках – прес-центр АТО

Хроніка АТО за добу: один український військовий загинув, бойовики ведуть вогонь по усій лінії розмежування

За останній час на Донбасі побувало щонайменше 800 російських ГРУшників – СБУ

В СБУ показали зброю з російським маркуванням

СБУ: дружина одного з полонених диверсантів РФ також працює в ГРУ ЗС Росії (фото)