Фото sbu.gov.ua

СБУ оголосила в розшук офіцера ГРУ Росії Стрєлкова

  Службою безпеки України оголосила в розшук громадянин Російської Федерації Ігора Івановича Стрєлкова, щодо якого розпочато кримінальне провадження за фактом  організації умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній  цілісності та недоторканності України,  проведення  диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних областей України.

  Відповідна інформація опублікована на офіційному сайті спецслужби.

  Вказана особа є офіцером Головного-розвідувального управління Генерального штабу збройних сил Російської Федерації та помічником з силових питань самопроголошеного прем’єр-міністра АР Крим С.Аксьонова. В Криму Стрєлков відповідав за захоплення військових частин та органів влади й управління, особисто брав участь у допитах українських військовослужбовців та вербуванні наших громадян у Криму.

  На початку квітня Стрєлков отримав прямий наказ з Москви розпочати масштабну диверсійну операцію на материковій частині України, зокрема, у Донецькій та Луганській областях.

  Особливі прикмети: Вік 55-60 років, зріст близько 180 см, волосся із сивиною, очі вузькі, невеликі, ніс гоструватий, губи тонкі, обличчя наближене до квадратного, статура худорлява, але має живіт.

  Нагадаємо, попередньо, СБУ оприлюднила запис перехоплення розмови Стрєлкова, у якому йдеться про блокування підрозділів Збройних сил України та захоплення будівель МВС України.

  Попередній матеріал
  Турчинов призначив нового начальника СБУ в Харківській області
  Наступний матеріал
  У Єнакієвому сепаратисти заблокували міськраду