Фото slavgorod.com.ua

СБУ: для введення російських військ диверсанти планували вбити 100-200 осіб

  Служба безпеки України перехопила переговори співробітників російських спецслужб із сепаратистами, які діють на сході України, в ході яких їм ставиться завдання вбити 100-200 осіб, щоб створити привід для введення російських військ.

   Про це сьогодні на брифінгу в Києві повідомив один з керівників департаменту контррозвідки СБУ Віталій Найда, повідомляє УНІАН.

  "Перехоплені переговори свідчать про те, як не прикро, що країна, яка декларує себе як братня, говорить про необхідність пролиття крові на українських вулицях і ставить завдання, що треба вбити 100-200 чоловік, щоб через півтори години на територію України увійшли російські танки та бронетранспортери”, - сказав він.

  У Службі безпеки також повідомили, що диверсії на сході України вчиняє, зокрема, 45-та окрема гвардійська розвідувальна бригада, що дислокується у місті Кубинка Московської області. І це саме ті російські спецназівці, які захопили будівлі Верховної Ради і Ради міністрів в Криму.

  Керівник Департаменту контррозвідки СБУ Віталій Найда також зазначив, що ці спецпризначенці отримують команди від офіцера Головного розвідувального управління Ігоря Стрєлкова, відомого за позивним "Стрєлок". Він же, за даними СБУ, керував спробами захоплення держбудівель у Харкові, Миколаєві, Херсоні та Одесі. Найда також повідомив про затримання українців, яких завербували російські спецслужби. Нині вони, з його слів, співпрацюють зі слідством.

  Попередній матеріал
  ГПУ попросить у парламенту дозволу на арешт Царьова
  Наступний матеріал
  The New York Times: Росія хвацько спотворює правду про Україну