censor.net.ua

СБУ: бойовика "Моторолу" могли ліквідувати його ж поплічники

  Служба безпеки України припускає, що бойовик "Моторола" ліквідований терористами з угруповання "ДНР".

  Про це повідомив начальник головного слідчого управління Служби безпеки України Василь Вовк під час виставки "Присутність. Докази агресії російських військ на території України" на Михайлівській площі в центрі Києва, передає УНІАН.

  "Що стосується громадянина Павлова, який більше відомий як "Моторола", його зараз шукають, можливо, його соратники вже знищили. Вони знищують один одного. Він підозрюється у тортурах і публічних розстрілах людей. Просто підходив і з пістолета вбивав людей. У нас є свідчення тих заручників, які повернулися", - зазначив Вовк.

  Також представник СБУ наголосив, що терористи не уникнуть покарання за сотні загиблих, потерпілих громадян та їх пошкоджене майно, у тому числі відповідатимуть за злочин проти людяності.

  "Все це злочин проти людяності. Я ще раз наголошую, у нас є кримінальна справа, провадження глобальне, за статтею 438, і ми будемо робити все, щоб притягнути всіх винних, в тому числі громадян Російської Федерації, до кримінальної відповідальності", - сказав Вовк.

  З його слів, у разі неможливості притягнення терористів до відповідальності в Україні, можливе звернення до міжнародних судових інстанцій.

  Попередній матеріал
  Ще одного бійця АТО днями звільнять з полону - Цеголко
  Наступний матеріал
  Обстріли біля Дебальцевого не припинялися навіть під час візиту у місто місії ОБСЄ

  У Красноармійську затримали двох бойовиків, які під виглядом бійців АТО нападали на заправки

  Бойовика "ДНР" засудили на де'вять років за ґратами

  Російський "гумконвой" забирає загиблих та поранених терористів з Дебальцевого - СБУ

  Росія виганяє на Донбас колишнього терориста "ЛНР" за крадіжку ковбаси