5.ua

Сапери встановили міст через річку поблизу Слов'янська

  Військовослужбовці інженерних підрозділів Збройних сил України навели міст через річку Казенний Торець, замість зруйнованого бойовиками моста поблизу Слов'янська.


  Про це 10 липня повідомили у оборонному відомстві України.
  "Таким чином українські військові відновили транспортне сполучення на напрямку Харкова", - зазначено в повідомленні прес-служби Міністерства оборони України в четвер.

  У прес-службі зауважили, що перед тим, як понтонери почали наводити міст, на під'їздах до водної перешкоди сапери вилучили 24 вибухонебезпечні предмети.

  "Відновити підірваний терористами міст у найкоротші терміни було неможливо, тому військові інженери використали важкий механізований міст із комплекту ТММ-3М1, який перебуває на озброєнні інженерних військ ЗС України", - зазначили в Міноборони.

  У міністерстві зауважують, що завдяки діям військових інженерів жителі міст і сіл району зможуть оперативно отримувати гуманітарні вантажі.

  "Військові інженери і надалі відновлюватимуть транспортне сполучення у регіоні, що постраждав від дій бойовиків. Як завжди, у пріоритеті будуть автошляхи та мости, які у визволених українськими військовими населених пунктах місцеві жителі називають дорогами життя", - зазначили в прес-службі Міноборони.
  Попередній матеріал
  У Харкові для біженців із зони АТО проводять благодійний фестиваль
  Наступний матеріал
  Україна заявляє про можливий незаконний експорт зерна з Криму
  Loading...