5.ua

Сапери Держспецтрансслужби продовжують розмінування у звільненому Слов'янську

  Триває робота з розмінування Слов’янська та околиць міста. Про це повідомляє прес-служба мінінфраструктури 21 липня.


  Як зазначено у повідомленні, сапери Держспецтрансслужби Міністерства інфраструктури вже понад 10 днів ретельно перевіряють кожен міст, залізничний переїзд - метр за метром проходять з міношукачами залізничні полотна, дороги, на прохання місцевих мешканців заходять також і на приватні території, де знаходять різні види вибухівки й снарядів.

  Наразі бійці Держспецтрансслужби знайшли та знешкодили 63 різного роду вибухових снаряди, 9 мін, 6 гранат від підствольного гранатомета, 4 некеровані авіаційні ракети, 6 електродетонаторів та 3 підривники до артилерійських снарядів. Також знайдено і знищено понад 4 кг вибухової речовини – амоніт.

  Сапери перевірили 37 залізничних ділянок (перегонів, переїздів, станцій), 19 штучних споруд (мостів, шляхопроводів, труб, віадуків) та 16 автомобільних мостів і шляхопроводів.

  "У Слов’янську працюють фахівці своєї справи. Військові транспортники досконало володіють необхідними навичками та мають практичний досвід розмінування транспортних комунікацій", - зазначає Голова Адміністрації Держспецтрансслужби, генерал-лейтенант Микола Мальков.

  Нагадаємо, роботи по розмінуванню Слов’янська та передмістя підрозділи саперів Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури проводять за дорученням Міністра інфраструктури.
  Попередній матеріал
  Наливайченко оголосив війну корупції
  Наступний матеріал
  Біля Лисичанську затримано терористів, якими командував громадянин Ізраїлю
  Loading...