Самопроголошений мер Слов'янська виступив проти керівників ДНР

  Лідер терористів міста Слов'янськ В'ячеслав Пономарьов виступив проти людей, які називають себе керівниками терористичної організації "Донецька народна республіка" і знаходяться в місті Донецьку.


  Пономарьов пригрозив їм, що скоро його "армія" прийде в Донецьк і наведе порядок, повідомляють Новости Донбасса.

  Також стало відомо, що третина членів так званого "уряду" написали заяви про відставку зі своїх посад, однак, бояться їх оприлюднити. Учора керівник апарату Донецького міської організації Партії регіонів Олексій Грановський повідомив журналістам, що покидає пост "міністра енергетики" у зв'язку з незгодою заяв менеджера МММ, одного з лідерів терористів Дениса Пушіліна про націоналізацію підприємств, розташованих на території Донецької області.

  Ще один внутрішній конфлікт відбувається між прихильниками "міністра оборони" Ігоря Стрєлкова і так званої "горлівської" угрупованням всередині ДНР. Спостерігається протистояння саме між Абвером (Сергієм Здрилюком) і Бісом (Ігорем Безлером). Спочатку, з 14 квітня після захоплення Горлівського міськуправління міліції місто курував Ігор Безлер. Потім його витіснив Абвер. 19 травня знову відбулася зміна влади, в УВС господарює Безслер, а Абвера витіснили в будівлю обласного СБУ.
  Попередній матеріал
  Держдума Росії побачила у затриманні озброєних російських "журналістів" утиски свободи слова
  Наступний матеріал
  Уряд виплатить допомогу родинам героїв "Небесної сотні" до п’ятниці