фото Радіо Свобода

Саакашвілі зустрівся з грузинськими добровольцями АТО

  Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, призначений головою Міжнародної ради реформ і радником Президента Порошенка, зустрівся з колишніми грузинськими військовослужбовцями, а нині – учасниками Антитерористичної операції на сході України.

  Екс-президент подякував грузинським бійцям за самовідданість при захисті України, передав їм пасхальні подарунки та помолився разом з ними в київському храмі, повідомляє "Радіо Свобода".

  Зустріч тридцяти грузинських воїнів з Міхеїлом Саакашвілі пройшла в кабінеті екс-президента Грузії в Адміністрації Президента України. Саакашвілі подякував відставним грузинським військовослужбовцям за участь у бойових діях на Донбасі, підкресливши, що грузинські учасники АТО захищають не тільки Україну, а й Грузію.

  За словами колишнього президента, багато хто із грузинських військовиків спеціально залишили службу в ЗС і МВС Грузії, щоби прибути до України й захищати її незалежність, а деякі навіть прибули з інших країн, у тому числі зі США.

  Співробітники Адміністрації Президента передали в дар грузинським військовим крашанки, а потім всі учасники зустрічі відправилися в київський храм Різдва для участі в пасхальному богослужінні, яке вів ієрей грузинської православної церкви отець Кіріон Насарідзе. Панотець закликав грузинів і українців до спільної боротьби проти спільного ворога.

  Інструктор центру підготовки українських військових "Патріот" Іраклій Курасбедіані пізніше заявив журналістам, що перемога України у війні з Росією буде означати і перемогу Грузії. Керівником центру "Патріот", за рекомендацією Михайла Саакашвілі, є колишній начальник генерального штабу ЗС Грузії Гігі Каландадзе.

  Попередній матеріал
  У мережі з'явилися фото знищеного на Донбасі російського ракетного комплексу "Тор"
  Наступний матеріал
  "Газпром" погрожує підвищенням цін на газ для ЄС

  Генпрокуратура відмовила в екстрадиції Саакашвілі в Грузію

  Саакашвілі: імперія Путіна розвалиться, як тільки Україна зможе стримати його на певному рубежі

  Саакашвілі знову закликав Сполучені Штати надати Україні зброю

  В Грузії українські військові навчалися діяти в екстремальних гірських умовах