Рятувальники продовжують відновлювальні роботи на території Луганщини

  До м. Сватове (Луганська область) направлено зведений аварійно-рятувальний загін ДСНС України Міжрегіонального центру швидкого реагування (м. Ромни, Сумська область) для проведення відновлюваних робіт на об’єктах і системах життєзабезпечення населених пунктів Луганської області.


  Про це 1 серпня повідомили на сайті Держслужби з надзвичайних ситуацій (ДСНС)

  Як повідомляється, загін рятувальників у складі 100 чол. особового складу та 20 од. техніки спільно з комунальними службами регіону оперативно відновлюватимуть інфраструктуру м. Сватове, зокрема проводитимуться роботи з відновлення електро- та водопостачання, ремонт адміністративних будівель, освітніх та медичних закладів, відновлення транспортного сполучення, розмінування території міста.

  Після завершення робіт на території м. Сватове, рятувальники проводитимуть відновлювальні роботи у інших населених пунктах Луганської області.

  Крім того, рятувальники продовжують відновлювальні роботи у місті Слов’янськ. Вже відновлено роботу 220 ліфтів у багатоповерхових будинках з 227. Відновлено роботу фільтрувальних станцій № 1 та № 2 КП "Вода Донбасу", яка почала подачу води до магістральної системи водопостачання.

  Відновлено 30 маршрутів руху міського автотранспорту із 30, які були раніше та 15 маршрутівприміського сполучення. Також, відновлено роботу 6 світлофорів. Розпочав роботу хлібзавод та основні торгові супермаркети.

  Рятувальники й надалі продовжуватимуть роботи з відновлення життєзабезпечення у Слов’янську.
  Попередній матеріал
  Серед офіцерів МВС викрили шпигуна - він допомагав готувати замах на Авакова
  Наступний матеріал
  Біля кордонів з Росією буде створено бази для партизанськіх загонів