5.ua

Рятувальники попри тиск терористів продовжують шукати тіла пасажирів збитого "Боїнга"

  Попри великі обмеження і тиск з боку озброєних терористів, українські рятувальники продовжують шукати тіла пасажирів збитого над Донеччиною "Боїнга". Нині на місці трагедії працюють більше сотні рятувальників та 20 одиниць техніки.


  Внаслідок падіння авіалайнера загинули 298 людей. Більшість жертв були громадянами Нідерландів. Загинули також громадяни Малайзії, Австралії, Індонезії, Великої Британії, Німеччини, Бельгії, Філіппін та Канади. Громадянство решти поки що невстановлене.

  Представник ДСНС Григорій Марченко доповів: "Прибули, розгорнули табір і сьогодні в обмежених можливостях продовжують шукати тіла потерпілих. Як би, частково допущені до роботи, але дуже великі обмеження з боку терористів. "Чорні скриньки" теж терористи захопили і вони взагалі все здійснюють контроль – і за уламками літака, і за "чорними скриньками". Наші люди доступу до цього не мають. Люди наші без зброї, терористи озброєні, в масках знаходяться, повністю контролюють територію – всі 25 квадратних кілометрів – на якій трапилась ця катастрофа".
   
  За попередніми даними, на місці на місці падіння "Боїнга" в Донецькій області знайшли тіла 181 загиблого.

  Як ми повідомляли, російські терористи попри свої ж обіцянки не пускають спеціалістів на місце падіння літака для проведення розслідування.

  Попередній матеріал
  Аеропорт "Бориспіль" продовжує працювати у режимі мирного часу
  Наступний матеріал
  Британська журналістка звільнилася із Russia Today через політику телеканалу щодо України