5.ua

"Русскій блок" в суді намагається відхреститись від сепаратизму і затягує справу

  Представники партії "Русскій блок" у суді відхрещуються від сепаратиських заяв, що були розміщені на сайті партії.

  Під час сьогоднішнього засідання у справі про заборону партії проросійські діячі почали заперечувати і зв'язок із самим сайтом, який позиціонував себе, як офіційна сторінка "Русского блоку". У поясненні суду голова донецької організації партії "Русскій блок" Наталія Білоцерковська запевнила: політика партії жодним чином не йде врозріз із Конституцією, яка гарантує цілісність України, а заяви про приналежність Криму Росії на їхньому сайті – це зовсім не офіційна позиція політугрупування.

  За клопотанням партійців, суд оголосив перерву до 29-го квітня. Тоді для надання свідчень на суд має з'явитися лідер організації Геннадій Басов, який брав активну участь у сепаратистських виступах у Криму під час подій, які завершилися окупацією автономної республіки. Нині він перебуває на території Російської федерації.

  У Мін’юсті цей крок промосковських діячів вважають зумисною і необґрунтованою спробою затягнути процес.

  Нагадаємо, Міністерство юстиції звернулося до Київського окружного адміністративного суду з проханням заборонити партії "Русскій блок" та "Русскоє єдінство" за їх сприяння сепаратизму в Україні.

  Попередній матеріал
  У Канаді почали набір добровольців для роботи на виборах в Україні
  Наступний матеріал
  Німеччина блокує експорт військової продукції до Росії