Руслана заявляє, що в Донецьку домовилася про обмін "всіх на всіх" полонених, справа за владою

  Українська співачка, громадський активіст і волонтер Руслана Лижичко заявляє, що в Донецьку домовилася про обмін "усіх на всіх" полонених. Тепер слово за офіційною владою.

  Про це вона повідомила у своєму блозі на "Українській правді"

  "Я, як волонтер, вже 4-й місяць разом з Офіцерським корпусом беру участь у визволенні військовополонених. Станом на сьогодні Офіцерським корпусом звільнено понад 500 військовополонених. (Всього за весь час звільнено близько 1 тис. хлопців). 5 грудня ще п'ять наших військових відправились додому", - розповіла волонтер.

  Вона додала, що 7 грудня її група відвезла в Донецьк гуманітарну допомогу дітям (теплий одяг, дитяче харчування), а також продукти, теплий одяг та засоби гігієни для полонених.

  "Після нашої поїздки та проведення перевомин щодо обміну полоненими, очевидно, що визволення малочисельних груп, – процес слабкий, малоефективний, невизначений у часі, складний і несприятливий для наших у полоні", - зазначила Руслана.

  "Враховуючи стан, у якому перебувають військовополонені, абсолютно очевидно, що потрібен обмін "всі на всіх". У Донецьку ми домовилися про такий обмін – "всі на всіх". Домовленість абсолютно чітка і недвозначна. Перемовники з обидвох боків чітко сформулювали і зафіксували взаємне бажання і можливість обміняти всіх військовополонених. Відтепер справа залишається за офіційною стороною з нашого боку – і всі військовополонені зможуть зустріти Новий рік вдома разом зі своїми сім'ями", - заявила вона.

  Попередній матеріал
  Після невдач у донецькому аеропорту путінці намагаються штурмувати Дебальцеве
  Наступний матеріал
  Україна очікує вже сьогодні отримати російський газ