фото gur.mil.gov.ua

Розвідка встановила особу командира бригади окупаційних військ РФ на Луганщині

До керівництва окупаційними військами на Донбасі цей полковник керував сумнозвісною базою ЗС РФ у вірменському Гюмрі.

Головне управління розвідки Міноборони України встановило особу командира так званої "2-ї окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу" російських окупаційних військ на Луганщині. Ця "бригада" діє у підпорядкуванні Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ, а її ватажок виступає під прізвиськом "полковник Нєфьодов". За даними ГУР, ним виявився дійсний полковник ЗС РФ Рузинський Андрій Юрійович.

Попереднім місцем служби полковника Рузинського був контингент ЗС РФ на території Вірменії у місті Гюмрі. Перебуваючи на посаді командира розміщеної там 102-ї військової бази ЗС РФ, він провокував загострення вірменсько-азербайджанського конфлікту, заявляв про необхідність силового вирішення Нагірно-Карабаського конфлікту та, зокрема, був особисто причетний до ситуації із розстрілом військовослужбовцями його частини вірменської родини, кажуть розвідники.

У ГУР підсумували: "На сьогодні полковник Рузинський А.Ю. за досягнуті високі показники у своїй злочинній діяльності на Сході України розглядається командуванням ЗС РФ на посаду начальника штабу 2 АК. Ціна кар’єри полковника Рузинського А.Ю. та схожих на нього російських шовіністів – це життя ні в чому неповинних українців, горе та страждання мирного населення багатонаціонального Донбасу".

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Мінську тривають чергові переговори з врегулювання ситуації на Донбасі
Наступний матеріал
Дизайнери довели, що всі дороги і справді ведуть у Рим