Розвідка НАТО підтверджує, що Росія надає бойовикам важке озброєння і солдатів

  Росія продовжує суттєву підтримку сепаратистів на сході України, у тому числі направляючи свої регулярні збройні сили.

  Про передає "Укрінформ" з посиланням на власне інтерв'ю з генеральним секретарем НАТО Йєнсом Столтенбергом. Чільник Альянсу розповів: "Наші розвідки із багатьох країн-членів Альянсу, а також відкриті джерела – ЗМІ, повідомлення від сімей російських солдатів – усі підтверджують однакову картину: Росія надає суттєву підтримку сепаратистам, постачає важке і сучасне військове обладнання, зокрема комплекси протиповітряної оборони, артилерію, танки, засоби управління, а також проводить підготовку. Російські сили також є на території східної України і уздовж українсько-російського кордону", - розповів глава Альянсу.

  Столтенберг не зміг назвати конкретні цифри щодо чисельності російських військ на сході України, адже, за його словами, ці дані дуже різняться. "Що ми побачили - це те, що упродовж останніх кількох місяців Росія поставила сепаратистам більше тисячі одиниць важкого обладнання", - відзначив генсек НАТО.

  Нагадаємо, два дні тому генсек НАТО в інтерв'ю "Німецькій Хвилі" також заявив, що Росія і надалі постачає сучасну зброю на Схід України.

  Попередній матеріал
  СБУ запобігла вивезенню зброї із зони проведення АТО
  Наступний матеріал
  Завтра відбудуться переговори Тристоронньої контактної групи за участі нового представника ОБСЄ